Yoga Time

Joga pełna Słońca

Był czerwiec, promienie Słońca odbijały się w czystych wodach rzeki Skawy. Cichy wiatr szeleścił wśród drzew, witając nowo przybyłych. Śpiew ptaków zachwycał każdego, kto przekroczył bramy ośrodka Totus Tuus w Zembrzycach. Popołudniu spotkałyśmy się w pełnym składzie przed pięknymi drewnianymi domkami. Uśmiechy i dobry nastrój towarzyszył nam już od początku. Tuż po przybyciu udałyśmy się na kolację. Miejsce, w którym miałyśmy spożywać posiłki oddalone było kilka minut od domków, co jednak nikomu nie przeszkadzało, gdyż droga na stołówkę prowadziła przez ciemny a zarazem napawający spokojem las. Po kolacji nadszedł czas na jogę i relaksację, która odbyła się w przytulnej sali. Spokój, kojąca muzyka, zapach kadzideł i blask świec, sprawiły, że dziewczyny od razu poczuły się zrelaksowane. Po zajęciach udałyśmy się do domków, by wspólnie spędzić wieczór.

Kolejny dzień przywitał nas przepiękną pogodą. Poranna joga na trawce, dodała nam sił i sprawiły, że do końca dnia, uśmiech nie schodził nam z twarzy. Po śniadaniu miałyśmy możliwość udać się nad pobliską rzeką, gdzie spędziłyśmy czas aż do obiadu. Po posiłku, nadszedł czas na kolejną praktykę jogi, tym razem w miejscu zacienionym, dającym chwilę wytchnienia przed Słońcem. Praktyka skupiała się wokół rozluźnienia bioder i klatki piersiowej. Po relaksie i czasie wolnym nadszedł czas na kolację, a następnie wieczorną sesję relaksacyjnej jogi i głębokiej medytacji. Wieczór ponownie spędziłyśmy na wspólnych rozmowach.

Ostatni dzień, niedziela… kolejna praktyka na trawie. Pełne słońce, dobry nastrój i rozluźnione ciała. Ten weekend zdecydowanie nas rozpromienił! Więc czego chcieć więcej???…

Śniadania! Po jodze, wybrałyśmy się na śniadanie, ponownie przemierzając las. Ostatnim punktem programu było pożegnanie zadowolonych i relaksowanych uczestniczek wyjazdu.

W tym miejscu spotkamy się jeszcze nie raz! 😀
Dołączysz?

Zobacz nasze wyjazdy

Sprawdź inne nasze wyjazdy z jogą i dołącz do nas!