Yoga Time

Kwietniowa Odnowa

Weekend z jogą w Księżycówce….

Księżycówka to magiczne miejsce w Beskidzie Wyspowym, nieopodal Bochni i Krakowa.

W piątek po południu przywitał nas malowniczo położony domek a obok niego…. Stara, klimatyczna STODOŁA. Weekend rozpoczął się od smakowitej, domowej kolacji, przygotowanej przez wspaniałą właścicielkę obiektu. Wieczorna joga i relaksacja odbyła się we wspomnianej stodole. Towarzyszył nam zapach starego drewna, blask świec i relaksacyjna muzyka.

Sobota powitała nas piękną pogodą. Na dzień dobry wykonałyśmy Powitania Słońca, pranajamę oraz krótką medytację. Po śniadaniu, nasza cudowna masażystka, wykonała kilka zabiegów i masaży, by jeszcze bardziej zrelaksować uczestniczki warsztatów. Kolejnym punktem była Vinyasa Yoga Flow z nauką oddechu, którą wykonałyśmy na trawce. Nasze mięśnie cudownie współpracowały, dzięki obecności Słońca i jego rozgrzewającej sile. Po obiedzie, był wspólny spacer do Lipnicy Górnej, gdzie odnalazłyśmy majestatyczne Kamienie Brodzińskiego. Po kolacji przeniosłyśmy się spowrotem do stodoły, gdzie rozluźniłyśmy nasze biodra pozbywając się z nich wszelkich napięć i relaksowałyśmy się po intensywnym dniu.

Ostatni dzień, rozpoczął się intensywną praktyką jogi i pobudzającą pranajamą. Po śniadaniu i pysznej kawie na tarasie, każda z dziewczyn udała się do swojego domu, przepełniona pozytywną energią i dobrym samopoczuciem.

Zobacz nasze wyjazdy

Sprawdź inne nasze wyjazdy z jogą i dołącz do nas!